Контакт
Адреса:
15ти Корпус бб, 6000 Охрид, Македонија

E-пошта: Оваа e-mail адреса е заштитена од spam bots, треба да ви е вклучен JavaScript за да ја видите.
телефон: 00 389 46 252 055
Факс: 00 389 46 252 100
Број на мобилен телефон: 00 389 75 607 608

 


gototop